Home

Niagarské vodopády

Niagarské vodopády

Doprava a ubytování

K Niagarským vodopádům se můžete dopravit i letecky. Například z New Yorku sem létají spoje. Nicméně, bude to za poměrně vysokou cenu. Nebo můžete letět do města Buffalo, které je od Niagara Falls kousek. Tradičnější je ale doprava autem. Například z New Yorku je to sem cca 700 kilometrů. Jedete sice stále po dálnici (Interstate), ale i tak je to celkem zážitek. Benzín v USA je levný a tak vás možná bude mrzet jen nejvyšší povolená rychlost rovná něco okolo 100 km za hodinu, což je pro Čecha na tak krásné silnici často utrpení. Ale hlídek je po cestě hodně a američané rychlost dodržují, tak dbejte pravidel.

Letenky do Ameriky rezervujte zde >>

Ubytování u Niagarských vodopádů

Ubytování přímo u vodopádů nebo v blízkém okolí můžete rezervovat online. Nabízíme vám zprostředkovanou nabídku od Booking.com, což je přední internetový rezervační systém ubytování v celém světě. Stačí do vyhledávacího formuláře na webu zadat “Niagara Falls”.

Ubytování u Niagaských vodopádů rezervujte zde >>

Také se můžete spolehnout na nabídku až na místě. V okolí vodopádů najdete opravdu hodně hotelů, zejména například na dlouhé třídě zvané Niagara Falls Blvd, která se táhle od města Niagara Falls až k Buffalu (nabídku hotelů na této třídě naleznete i v rámci výše zmíněné nabídky).